درباره آر جِی بازار

فروشگاه اینترنتی آرجِی بازار توسط افرادی اداره می شود که ابتدا دوره های لازم، از جمله مهارت های فکریِ ویژه و مورد نیاز مدیریـــتی و مدیریت عملی را می گذراننـــد تا بتوانـند خدمات را به بهترین شیـــوه انجام دهــند. همچنین مدیریت این فروشــگاه توسط تیـــم مدیریتی که در خارج از ایـــران و ایران کار بازرگانی انجام داده‌اند با سابـــقه کار بازرگانی در اروپا، شرق آسیا و ایران انجام می شود.

آرجِی بازار با پایبندی به اصول صداقت، کیفیت و خدمت رسانی در جهت رفع نیازهای هم وطنان عزیز و با کاهش رفت و آمد ها جهت خرید مایحتاج، تصمیم دارد خرید را صرفاً بــه یک تفریح تبدیــل کند؛ با این هدف که مردم برای خریــد، خرید نروند و برای تفریح برونــد خرید. آرجِی بازار با شعار از خانــه به خانــه، از مزرعه به خانـــه و از کارخانه به خانـــه با خرید هوشمندانه تلاش می کند تا در حد امکان محصـــولات را به صورت دست اول به مشتــــری تحویل دهد.

آرجِی بازار تلاش می‌کنـد به جای خریــدار بهترین ها را انتخاب کند و درب منزل به خریــدار تحویــــل دهد به نحوی که ضمــن صرفــه جویی در وقت هموطنان، فرقـــی نکنـــد با اینــکه خودشان به خرید بروند.

ضمن ارائه محصولات متنـــوع موجود در بازار، تیم آرجِی بـــازار سعی می‌کنــد اجنــــاس را با نظارت در تولیــــد و با کیفیت بالا با برند آرجـــی تولید کند. برخی اجناس توسط خود آرجی تولید می شود یا در تولیــــد آن ها نظارت می‌کند. بسیاری از تولیــــد کنندگان مدت ها در دوره های متنوع مهارتهای فکری آرجی شرکت کرده و کاملاً برای ما شناخته شده هستند.

همچنین آرجی بازار با فروشندگانی که دوره ها را گذرانده و با اصول کسب و کار سالم آشنا شده‌اند نیز همکاری کرده و محصولات آنها را برای فروش آنلاین ارائه می دهد. بنابرایـن در آرجِی بازار هم به تولید کننده و هم به فروشندگان می توان اعتماد کرد.

به فروشنــده ها و محصولات آرجِی بازار می توانید به راحتی اعتماد کنید. با توجه به اینکه ارائه خدمـت کاری است که توسط انسان ها انجام می شود و آشنایی با مهارت های انسانـــی در این کار امری ضروری اســت آرجی بازار ابتدا سال‌ها در جهت ساخـــتن انسان های توانمنــد تلاش کــرده و نیروهای زبده ای را برای راه اندازی کسب و کار سالم تربیـت کرده است و اکنون این گـــروه آماده کار شده و آرجی بازار راه اندازی گردیده است. هدف ما سالم سازی فضای کسب و کار در ایــران از تولیــد تا توزیــع است. برای این کار افرادی را تربیــت کردیم که در حال حاضر در حال تولید و توزیع هستند. ضمن ارائه فروشـگاه، آرجِی بازار به ارائه خدمات توسط پرســــنل آموزش دیده آر جِی نیز می پردازد.

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه